;

Paste Dekontaminuese Multifunksionale

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Paste dekontaminuese multifunksionale, zgjidhja qe ju duhet per pastrimin e ndryshkut te kuzhines, yndyres se tepert apo njollave te veshtira ne siperfaqen e objekteve te ndryshme.E pershtatshme per te gjitha siperfaqet inox, enet e kuzhines, rubinetat, banaket e kuzhines, lavamane, vaska, pllaka etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paste dekontaminuese multifunksionale, zgjidhja qe ju duhet per pastrimin e ndryshkut te kuzhines, yndyres se tepert apo njollave te veshtira ne siperfaqen e objekteve te ndryshme.E pershtatshme per te gjitha siperfaqet inox, enet e kuzhines, rubinetat, banaket e kuzhines, lavamane, vaska, pllaka etj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.