;

Maske Per Fytyren

(0 Vleresime)

200 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Maske per fytyren, perfekte per hidratimin, zbutjen e lekures tuaj, zbardhimin, rregullimin e tekstures, ruajtjen e elasticitetit dhe shkelqimin e saj. Zgjidhni te preferuaren tuaj me avokado, mjalte, kastravec, luleshtrydhe, trendafil, aloe vera, shege dhe kamomil.Sasia: 25g
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Maske per fytyren, perfekte per hidratimin, zbutjen e lekures tuaj, zbardhimin, rregullimin e tekstures, ruajtjen e elasticitetit dhe shkelqimin e saj. Zgjidhni te preferuaren tuaj me avokado, mjalte, kastravec, luleshtrydhe, trendafil, aloe vera, shege dhe kamomil.Sasia: 25g

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.