;

Zhbllokues Lavamani

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Kanalet dhe tubacionet e bllokuar jane diçka me te cilen te gjithe mund te jemi perballur te pakten nje here, ndaj ne ndihme ju vjen ky zhbllokues lavamani, nje locion tretes i fuqishem per pastrimin e tubave te lavamanit i cili heq yndyrat, fijet e flokeve, letrat apo papastertite e tjera. Perfekt per t’u perdorur ne tuba, tualete, lavamane, vaska dhe në linja te tjera kryesore te kullimi duke mos i demtuar ato. Sasia:500 gram. Mjafron te hidhni pak nga solucioni dhe ta lini te veproje per rreth 30minuta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kanalet dhe tubacionet e bllokuar jane diçka me te cilen te gjithe mund te jemi perballur te pakten nje here, ndaj ne ndihme ju vjen ky zhbllokues lavamani, nje locion tretes i fuqishem per pastrimin e tubave te lavamanit i cili heq yndyrat, fijet e flokeve, letrat apo papastertite e tjera. Perfekt per t’u perdorur ne tuba, tualete, lavamane, vaska dhe në linja te tjera kryesore te kullimi duke mos i demtuar ato. Sasia:500 gram. Mjafron te hidhni pak nga solucioni dhe ta lini te veproje per rreth 30minuta.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.