;

Zierese Vezesh

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Zierese vezesh me avull me 2 kate, nje produkt kaq i nevojshem per cdo shtepi, Ideal per gatimin e vezeve ne menyre perfekte ashtu sic i deshironi: te ziera, omlete apo pak te gatuara, Me teknologji qarkullimi me avull, Mund te gatuani deri ne 12 veze njekohesisht, perfekt edhe per gatime te tjera me avull, Teper e lehte ne perdorim, ze pak vend dhe shume e thjeshte ne perdorim. Mjafton te hidhni ujin ne bojlerin e vezes dhe te vendoseni kapakun.Permasat: 20 x 14.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zierese vezesh me avull me 2 kate, nje produkt kaq i nevojshem per cdo shtepi, Ideal per gatimin e vezeve ne menyre perfekte ashtu sic i deshironi: te ziera, omlete apo pak te gatuara, Me teknologji qarkullimi me avull, Mund te gatuani deri ne 12 veze njekohesisht, perfekt edhe per gatime te tjera me avull, Teper e lehte ne perdorim, ze pak vend dhe shume e thjeshte ne perdorim. Mjafton te hidhni ujin ne bojlerin e vezes dhe te vendoseni kapakun.Permasat: 20 x 14.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.