;

Heqes pushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Heqes pushi; Heqes pushi apo qimesh nga rrobat qe te duken gjithmone si te reja; Mbulesa mbrojtëse e mbron pëlhurën tuaj nga dëmtimet e panevojshme; Me teh inoks te nje cilësie të lartë, i cili mund të heqë në mënyrë efektive pushin nga veshjet tuaja; I lehte per t'u pastruar; I rikarikueshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Heqes pushi; Heqes pushi apo qimesh nga rrobat qe te duken gjithmone si te reja; Mbulesa mbrojtëse e mbron pëlhurën tuaj nga dëmtimet e panevojshme; Me teh inoks te nje cilësie të lartë, i cili mund të heqë në mënyrë efektive pushin nga veshjet tuaja; I lehte per t'u pastruar; I rikarikueshem.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.