;

Gushore silikoni per femije

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Gushore silikoni per femije; Gushore ideale per ushqyerjen e te vegjelve tuaj; Material silikoni, i sigurt dhe aspak toksik, pastrohet lehte dhe eshte i papershueshem nga uji; Me permasa: 29 x 20.5 cm; E pershtatshme per femije nga 6 muaj deri në 4 vjeç.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gushore silikoni per femije; Gushore ideale per ushqyerjen e te vegjelve tuaj; Material silikoni, i sigurt dhe aspak toksik, pastrohet lehte dhe eshte i papershueshem nga uji; Me permasa: 29 x 20.5 cm; E pershtatshme per femije nga 6 muaj deri në 4 vjeç.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.