;

Blender Sokany

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender multifunksional Sokany Modeli: SK-DD-1808, Shume praktik dhe i lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtesi te shkelqyeshme per perzierjen me opsione fuqie: 600Watt dhe 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishem qe funksionon me zhurme te ulet. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Perfekte per te pergatitur smoothien tuaj te preferuar, supra te ndryshme, salca etj. I lehte per t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas, 1 gote matese dhe 1 rrahese vezesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #93273

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender multifunksional Sokany Modeli: SK-DD-1808, Shume praktik dhe i lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtesi te shkelqyeshme per perzierjen me opsione fuqie: 600Watt dhe 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishem qe funksionon me zhurme te ulet. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Perfekte per te pergatitur smoothien tuaj te preferuar, supra te ndryshme, salca etj. I lehte per t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas, 1 gote matese dhe 1 rrahese vezesh.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.