;

Dekor Muri 5 Kafshe

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Dekor muri kaq i vecante 5 cope, perbehet prej materiali shkume te bute me dizajn kafshesh: gjirafe, luan, kameleon, krokodil dhe elefant.Permasat: 24 x 15 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor muri kaq i vecante 5 cope, perbehet prej materiali shkume te bute me dizajn kafshesh: gjirafe, luan, kameleon, krokodil dhe elefant.Permasat: 24 x 15 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.