;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine, i pershtatshem per cdo makine, teper i lehte per tu vendosur.Kryen 1800RPM duke leshuar arome te fresket dhe te lehte, me perberes 100% natyrale. Kapaciteti i vajit esencial: 5 ml Mjafton te vendosni tableten e aromatizuesit dhe te hidhi disa pika nga vaji esencial dhe ta vendosni ne nje vend te qendrushem ne makine. Permasat: 7.6 x 3 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine, i pershtatshem per cdo makine, teper i lehte per tu vendosur.Kryen 1800RPM duke leshuar arome te fresket dhe te lehte, me perberes 100% natyrale. Kapaciteti i vajit esencial: 5 ml Mjafton te vendosni tableten e aromatizuesit dhe te hidhi disa pika nga vaji esencial dhe ta vendosni ne nje vend te qendrushem ne makine. Permasat: 7.6 x 3 cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.