;

Bllok Me Vija Ne Forme Bishti Sirene 15x15.7 Cm 60 Fl

(0 Vleresime)

149 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore spirale ne formen e sirenes me 60 flete te bardha me vija. Gjinia Vajze Numri i Fleteve 60 Gjatesia x Gjeresia 15x15.7 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91765

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fletore spirale ne formen e sirenes me 60 flete te bardha me vija. Gjinia Vajze Numri i Fleteve 60 Gjatesia x Gjeresia 15x15.7 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.