;

Bllok A5 Me Modele Te Ndryshem Per Punedore 16 Fl

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Blloqe me lule te modeluara kartoni A5, zogj, zemra, lineare, abstrakte, me dhe pa shkelqim. Ju mund t'i shkurtoni ato, t'i lyeni ato dhe t'i ngjisni ato ne zanatet tuaja. Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletores A5 Gjatesia x Gjeresia 15x21 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91541

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Blloqe me lule te modeluara kartoni A5, zogj, zemra, lineare, abstrakte, me dhe pa shkelqim. Ju mund t'i shkurtoni ato, t'i lyeni ato dhe t'i ngjisni ato ne zanatet tuaja. Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletores A5 Gjatesia x Gjeresia 15x21 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.