;

Bllok Me Vija Ne Forme Bishti Peshku Me Temina & Flete Lejla 8x19 Cm 80 Fl

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore spirale me 40 flete blu te lehta ne formen e nje bishti dhe nje mbulese me xixa ngjyre dhe 40 flete lejla. Gjinia Vajze Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletoreve A6 Numri i Fleteve 80 Gjatesia x Gjeresia 8x19 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91524

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fletore spirale me 40 flete blu te lehta ne formen e nje bishti dhe nje mbulese me xixa ngjyre dhe 40 flete lejla. Gjinia Vajze Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletoreve A6 Numri i Fleteve 80 Gjatesia x Gjeresia 8x19 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.