;

Bllok Vizatimi A4 Dizajn Lapsa Me Ngjyra 21x29.7 Cm 50 Fl

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • bllok vizatimi 50 Flete, A4, cilesi e shkelqyer me lapsa te dizajnit te kapakut. Gjinia Djale vajze Madhesia e fletores A4 Lloji i lidhjes Spirale Numri i Fleteve 50 Gjatesia x Gjeresia 210x297 mm GSM 110
Sasia
Raporto

Kodi: #91484

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

bllok vizatimi 50 Flete, A4, cilesi e shkelqyer me lapsa te dizajnit te kapakut. Gjinia Djale vajze Madhesia e fletores A4 Lloji i lidhjes Spirale Numri i Fleteve 50 Gjatesia x Gjeresia 210x297 mm GSM 110

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.