;

Bllok A5 Me Vija Dizajn Flamingo Me Xixa Ne Uje 96 Fl

(0 Vleresime)

499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore jeshile e ndritshme, m flete te bardha me vija, dizajn flamingo roze dhe kuti PVC me yje te argjendit me uje dhe argjend brenda. Madhesia e fletoreve A5 Numri i Fleteve 96
Sasia
Raporto

Kodi: #90793

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fletore jeshile e ndritshme, m flete te bardha me vija, dizajn flamingo roze dhe kuti PVC me yje te argjendit me uje dhe argjend brenda. Madhesia e fletoreve A5 Numri i Fleteve 96

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.