;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, Emporio Armani, casual, Prej material teper cilesor pambuku, e disponueshme ne ngjyre: te bardhe dhe te zeze, Masat: S-XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #88994

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, Emporio Armani, casual, Prej material teper cilesor pambuku, e disponueshme ne ngjyre: te bardhe dhe te zeze, Masat: S-XXL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.