;

Blender Sokany

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Sokany Modeli: SK-168, Me nje dizanj teper modern qe pershtatet me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave gjithashtu edhe per bluarjen e kafese vjen me nje koke te vecante. Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej plastike te forte teper cilesore me kapacitet: 1.5 litra, me 2 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 500 W Permasat: 17.5x17.5Cx39.5cm
Sasia
Raporto

Kodi: #88924

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Sokany Modeli: SK-168, Me nje dizanj teper modern qe pershtatet me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave gjithashtu edhe per bluarjen e kafese vjen me nje koke te vecante. Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej plastike te forte teper cilesore me kapacitet: 1.5 litra, me 2 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 500 W Permasat: 17.5x17.5Cx39.5cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.