;

“Mendimtari mermer”, Ilirian Shima

(0 Vleresime)

8,000 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • Dimensionet: 39 x 23 x 18 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #86008

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Artizanale

Kontakt

Shperndaje

Dimensionet: 39 x 23 x 18 cm

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.