;

Baze Per Hekurosje

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze per hekurosje, Material teper cilesor te cilin mund ta vendosni dhe hiqni lehte nga hekuri, universal per te gjithe hekurat. Parandalon djegiet dhe shkelqimin ne te gjitha pelhurat teksa hekurosni me te, Mbron pllaken e poshtme te hekurit dhe mban paster rrobat tuaja. Teper praktik dhe i domosdoshem ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze per hekurosje, Material teper cilesor te cilin mund ta vendosni dhe hiqni lehte nga hekuri, universal per te gjithe hekurat. Parandalon djegiet dhe shkelqimin ne te gjitha pelhurat teksa hekurosni me te, Mbron pllaken e poshtme te hekurit dhe mban paster rrobat tuaja. Teper praktik dhe i domosdoshem ne perdorim.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.