;

Adapter Moxom

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter me shume porta 5 ne 1 Moxom, per laptop me porte Type-C me shpejtesi te larte transmetimi USB 3.0 deri ne 50 mbps. Fuqia: 10 W Permasat: 110 x 35.5 x 14MM Pesha: 48g
Sasia
Raporto

Kodi: #85244

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter me shume porta 5 ne 1 Moxom, per laptop me porte Type-C me shpejtesi te larte transmetimi USB 3.0 deri ne 50 mbps. Fuqia: 10 W Permasat: 110 x 35.5 x 14MM Pesha: 48g

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.