;

Android TV Box X96Q (H313)

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Android TV Box X96Q (H313),i perditesuar 10.0 OS nga Android 9.0. Ofron funksionim me te mire te softuerit, per lojera dhe aplikacione te ndryshme. Memorie e brendshme 2GB (RAM) mundeson te shkarkoni videot tuaja te preferuara me shpejt dhe me lehte. Hapesire per karte memorie deri 16 GB (ROM) per te instaluar aplikacione apo per te shkarkuar pa u shqetrsuar per hapesiren. Vjen me imazh 4K Ultra HD me kontrast, ngjyra dhe detaje HDR per pamje me reale dhe me te qarte.Gjithashtu vjen e pajisur me USB 2.0 me shpejtesi te larte per te transferuar skedare te medhenj dhe te optimizoje pajisjen per reduktimin e konsumit te energjise.
Sasia
Raporto

Kodi: #85216

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Android TV Box X96Q (H313),i perditesuar 10.0 OS nga Android 9.0. Ofron funksionim me te mire te softuerit, per lojera dhe aplikacione te ndryshme. Memorie e brendshme 2GB (RAM) mundeson te shkarkoni videot tuaja te preferuara me shpejt dhe me lehte. Hapesire per karte memorie deri 16 GB (ROM) per te instaluar aplikacione apo per te shkarkuar pa u shqetrsuar per hapesiren. Vjen me imazh 4K Ultra HD me kontrast, ngjyra dhe detaje HDR per pamje me reale dhe me te qarte.Gjithashtu vjen e pajisur me USB 2.0 me shpejtesi te larte per te transferuar skedare te medhenj dhe te optimizoje pajisjen per reduktimin e konsumit te energjise.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.