;

Beres Krepash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres krepash dhe jo vetem, mund ta perdorni per te pergatitur dhe pancake, tortilla te shijshme etj ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim. Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit. Ne vetem pak kohe ato do jene gati. Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte. Permasat: 20 x 41CM Diametri: 20CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres krepash dhe jo vetem, mund ta perdorni per te pergatitur dhe pancake, tortilla te shijshme etj ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim. Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit. Ne vetem pak kohe ato do jene gati. Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte. Permasat: 20 x 41CM Diametri: 20CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.