;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me menge te gjata te fryra dhe dekolte pak te hapur. Material cilesor dhe model teper elegant per tu dukur plot stil. Gjendje ne ngjyre: te bardhe, te kuqe, roze dhe mustard. Masat: S, M, L dhe XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #84921

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me menge te gjata te fryra dhe dekolte pak te hapur. Material cilesor dhe model teper elegant per tu dukur plot stil. Gjendje ne ngjyre: te bardhe, te kuqe, roze dhe mustard. Masat: S, M, L dhe XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.