;

Balsam Bio Sensitive 350ML

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Kozmetika Koral Gjendja: Ne Stok

  • Balsam profesional i pasuruar me aloe vera, hidraton skalpin e ndjeshëm ose të thatë dhe i bën flokët mëndafshi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam profesional i pasuruar me aloe vera, hidraton skalpin e ndjeshëm ose të thatë dhe i bën flokët mëndafshi.

Kozmetika Koral

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.