;

Autobuz me Muzike per Femije

(0 Vleresime)

1,350 Lekë

Shitesi: Infinity Gjendja: Ne Stok

  • Autobuz me muzike per femije 18 muaj, ky set perbehet nga autobuzi, ksilofoni ne pjesen e sipeme te autobuzit qe femija juaj mund te krijoje melodi te ndryshme dhe kuba ne 7 forma te ndryshme qe nxisin zhvillimin logjik te femijes. Karroca vjen me litarin e vet terheqes ne fund e cila ndihmon ne permiresimin e aftesive motorike dhe ekuilibrin e foshnjes.
Sasia
Raporto

Kodi: #84862

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Autobuz me muzike per femije 18 muaj, ky set perbehet nga autobuzi, ksilofoni ne pjesen e sipeme te autobuzit qe femija juaj mund te krijoje melodi te ndryshme dhe kuba ne 7 forma te ndryshme qe nxisin zhvillimin logjik te femijes. Karroca vjen me litarin e vet terheqes ne fund e cila ndihmon ne permiresimin e aftesive motorike dhe ekuilibrin e foshnjes.

Infinity

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.