;

Baby Laptop Carrot

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Laptop edukues per femije.I pershtatshem per femijet mbi 1 vjec.Baby Laptop ka një tastierë të thjeshtuar arsimore dhe një ekran ndriçues që dyfishohet si pasqyrë .Qe femija juaj te mesoje nderkohe qe argetohet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Laptop edukues per femije.I pershtatshem per femijet mbi 1 vjec.Baby Laptop ka një tastierë të thjeshtuar arsimore dhe një ekran ndriçues që dyfishohet si pasqyrë .Qe femija juaj te mesoje nderkohe qe argetohet.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.