;

Aqua Gel Basic 100Ml

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Water-based lubricant with panthenol. Water-soluable, fat-free, gentle pH value. 100 ml pump dispenser.
Sasia
Raporto

Kodi: #8335

Kategori:Eros, Drugstore, Lubrifikante

Kontakt

Shperndaje

Water-based lubricant with panthenol. Water-soluable, fat-free, gentle pH value. 100 ml pump dispenser.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.