;

Arush Pellushi Me Batanije

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arusha pellushi tiger kaq te bukur e te bute. Perdoren si dekor, si jastek ne dhomen e gjumit, ndenjes apo per ti marre me vete ne udhetime te ndryshme, vijne se bashku me batanije per femije brenda trupit te tyre. Material velvet teper te ngrohte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arusha pellushi tiger kaq te bukur e te bute. Perdoren si dekor, si jastek ne dhomen e gjumit, ndenjes apo per ti marre me vete ne udhetime te ndryshme, vijne se bashku me batanije per femije brenda trupit te tyre. Material velvet teper te ngrohte.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.