;

Batanije Elektrike E Bardhe 150x80 Cm

(0 Vleresime)

2,499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Mbulesa Elektrike Ështe Nje Zgjidhje Ekonomike Per Te Mbajtur Ngrohte Ne Dimer. Funksionim I Lehte Me Çelesin Te Ndezjes On / Off. Me 2 Faza Ngrohjeje. Permasat: 150x80 Cm. Tensioni / Frekuenca / Fuqia: 220V / 240V-50Hz / 1x60W Ngjyra E Bardhe Materiali Poliester
Sasia
Raporto

Kodi: #81855

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Mbulesa Elektrike Ështe Nje Zgjidhje Ekonomike Per Te Mbajtur Ngrohte Ne Dimer. Funksionim I Lehte Me Çelesin Te Ndezjes On / Off. Me 2 Faza Ngrohjeje. Permasat: 150x80 Cm. Tensioni / Frekuenca / Fuqia: 220V / 240V-50Hz / 1x60W Ngjyra E Bardhe Materiali Poliester

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.