;

Arush Dekorativ I Bardhe Me Shall & Kapuç Te Kuq 18 Cm

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • ari pelushi me kapelë të kuqe dhe shall me shirita. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekoratë të veçantë të Krishtlindjeve! Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E Bardhë e Kuqe Materiali Shkumë Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x8x15 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

ari pelushi me kapelë të kuqe dhe shall me shirita. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekoratë të veçantë të Krishtlindjeve! Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E Bardhë e Kuqe Materiali Shkumë Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x8x15 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.