;

Bastun Krishtlindje Dekorativ I Bardhe Me Te Kuqe 17 Cm

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Stoli i pemës së Krishtlindjes i varur me xhingël të bardhë dhe argjendi. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra Argjend i Kuq Bardhë Materiali i produktit Shkumë Gjatësia x Gjerësia x Trashësia 17x7x3 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stoli i pemës së Krishtlindjes i varur me xhingël të bardhë dhe argjendi. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra Argjend i Kuq Bardhë Materiali i produktit Shkumë Gjatësia x Gjerësia x Trashësia 17x7x3 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.