;

Bastun Dekorativ I Kuq Me Vija & Fjongo 15 Cm

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Stoli zbukurimi i pemës së Krishtlindjes me hark. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E Bardhë e Kuqe Materiali i produktit Plastike
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stoli zbukurimi i pemës së Krishtlindjes me hark. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E Bardhë e Kuqe Materiali i produktit Plastike

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.