;

Babagjysh Druri Dekorativ Per Pemen E Vitit Ri 8 Cm

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Stoli i pemës së Krishtlindjes, prej druri, Santa Claus me pemë. Ngjyra Shumëngjyrëshe Materiali i produktit Dru Gjatësia x Gjerësia 8x3 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stoli i pemës së Krishtlindjes, prej druri, Santa Claus me pemë. Ngjyra Shumëngjyrëshe Materiali i produktit Dru Gjatësia x Gjerësia 8x3 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.