;

Blender DSP

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender DSP, modeli: KJ-2099. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme me kapacitet 2L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blender i cili është kompakt, me një fuqi prej 1800 W eshte ideal për përgatitjen e një larmie recetash me një strukturë homogjene. Blenderi ka një grup prej 4 tehave të çelikut inox të heqshëm për pastrim të shpejtë dhe të lehtë. Butoni i kontrollit ofron hyrje në 15 shpejtësitë për të rregulluar strukturën e secilës recetë sipas dëshirës tuaj. Ka funksioni dhe per te grimcuar akullin.
Sasia
Raporto

Kodi: #77878

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender DSP, modeli: KJ-2099. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme me kapacitet 2L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blender i cili është kompakt, me një fuqi prej 1800 W eshte ideal për përgatitjen e një larmie recetash me një strukturë homogjene. Blenderi ka një grup prej 4 tehave të çelikut inox të heqshëm për pastrim të shpejtë dhe të lehtë. Butoni i kontrollit ofron hyrje në 15 shpejtësitë për të rregulluar strukturën e secilës recetë sipas dëshirës tuaj. Ka funksioni dhe per te grimcuar akullin.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.