;

Babagjysh Me Drite

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjysh me drite dhe bateri. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. I paisur me një litar qe mund të varet ose mund te rri ulur. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne ngjyra te ndryshme: te kuqe, kafe, rozë, jeshile dhe gri. Material pëlhurë jo e endur. Përmasat: 35 x 9.5 x 6 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjysh me drite dhe bateri. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. I paisur me një litar qe mund të varet ose mund te rri ulur. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne ngjyra te ndryshme: te kuqe, kafe, rozë, jeshile dhe gri. Material pëlhurë jo e endur. Përmasat: 35 x 9.5 x 6 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.