;

Bllokues Silikoni Per Lavaman

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Bllokues silikoni per lavaman ne forme ylli. Dizenjuar per t'a vendosur ne cdo lavaman dhe sherbyer si nje filter duke ndaluar bllokimin e tubacioneve nga papasterite e ndryshme. I pershtatshem per lavamanin e kuzhines, tualetit si dhe per ne vaske. Kaq praktik dhe i domosdoshem. I bute, fleksibel dhe nuk do te gervishte lavamanin tuaj. Pastrohet shume thjeshte. Vjen ne ngjyra te ndryshme. Dimensionet: 13.5 x 15.5cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #70758

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Bllokues silikoni per lavaman ne forme ylli. Dizenjuar per t'a vendosur ne cdo lavaman dhe sherbyer si nje filter duke ndaluar bllokimin e tubacioneve nga papasterite e ndryshme. I pershtatshem per lavamanin e kuzhines, tualetit si dhe per ne vaske. Kaq praktik dhe i domosdoshem. I bute, fleksibel dhe nuk do te gervishte lavamanin tuaj. Pastrohet shume thjeshte. Vjen ne ngjyra te ndryshme. Dimensionet: 13.5 x 15.5cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.