;

Anal Plug Backdoor Lovers

(0 Vleresime)

1,800 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Plug anal i zi me trup me rruaza dhe majë konike. Me mbajtëse të sigurtë në pjesën fundore. Lubrifikant i përfshirë. Përmasat totale: 10 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6652

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Plug anal i zi me trup me rruaza dhe majë konike. Me mbajtëse të sigurtë në pjesën fundore. Lubrifikant i përfshirë. Përmasat totale: 10 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.