;

Anal Plug Micro Piston Anal Strand

(0 Vleresime)

2,100 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug i bardhe ne ngjyre qumeshti me unaze mbajtese dhe koke ne forme shigjete. Duke u zgjeruar drejt fundit, me forme te harkuar, i perkulshem. Gjatesia 14 cm, diam. 1.1-2.4 cm. Materiali: silikon.
Sasia
Raporto

Kodi: #6628

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug i bardhe ne ngjyre qumeshti me unaze mbajtese dhe koke ne forme shigjete. Duke u zgjeruar drejt fundit, me forme te harkuar, i perkulshem. Gjatesia 14 cm, diam. 1.1-2.4 cm. Materiali: silikon.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.