;

ADEZIV PER DISQE 17-20inch

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Adeziv për disqe nga 17 deri në 20inch. I disponueshëm në pesë ngjyra.
Sasia
Raporto

Kodi: #66268

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adeziv për disqe nga 17 deri në 20inch. I disponueshëm në pesë ngjyra.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.