;

Anal Plug Exhilarator

(0 Vleresime)

1,300 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Perfekte për fillestarët anal! Anal plug i vogël dhe pak i përkulur me një bazament të fortë me vakum për kënaqësi të mëdha. Me tre topa për të patur një stimulim shtesë gjatë penetrimit. Material LoveClone i zi.
Sasia
Raporto

Kodi: #6622

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Perfekte për fillestarët anal! Anal plug i vogël dhe pak i përkulur me një bazament të fortë me vakum për kënaqësi të mëdha. Me tre topa për të patur një stimulim shtesë gjatë penetrimit. Material LoveClone i zi.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.