;

Anal Plug Smiling Butt Plug

(0 Vleresime)

1,800 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Një anal plug e përsosur për një fillim të butë, me topa të pozicionuar anash dhe me pjesën fundore të zgjeruar. Në formën e një spirance për një kontroll maksimal! E zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #6617

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Një anal plug e përsosur për një fillim të butë, me topa të pozicionuar anash dhe me pjesën fundore të zgjeruar. Në formën e një spirance për një kontroll maksimal! E zeze.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.