;

Anal Plug Black Velvets Small

(0 Vleresime)

1,700 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri. Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6607

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri. Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.