;

Anal Plug Los Analos Red

(0 Vleresime)

1,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug i kuq me koke te holle per penetrim me te thjeshte dhe me ngjitje me vakum ne baze per nje kontroll maksimal. Gjatesia totale: 13cm. Gjatesia e penetrueshme: 11 cm, 1-2.7 cm diameter. Materiali: silikon.
Sasia
Raporto

Kodi: #6589

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug i kuq me koke te holle per penetrim me te thjeshte dhe me ngjitje me vakum ne baze per nje kontroll maksimal. Gjatesia totale: 13cm. Gjatesia e penetrueshme: 11 cm, 1-2.7 cm diameter. Materiali: silikon.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.