;

AROMATIK AREON HOME STICKS 150ML - LUX

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatik Areon Home Sticks është një dhuratë perfekte për miqt dhe të afërmit tuaj, duke j'u dhuruar atyre freskinë dhe aromën e këndshme që Home Sticks ofron. Ideale për t’i dhënë freski dhe aromë të këndshme shtëpisë, zyrës dhe ambienteve tuaja të brendshme. Linja Lux vjen në shumë aroma të ndryshme. Zgjidh dhuratën e duhur! Sasia 150 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #65621

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Aromatik Areon Home Sticks është një dhuratë perfekte për miqt dhe të afërmit tuaj, duke j'u dhuruar atyre freskinë dhe aromën e këndshme që Home Sticks ofron. Ideale për t’i dhënë freski dhe aromë të këndshme shtëpisë, zyrës dhe ambienteve tuaja të brendshme. Linja Lux vjen në shumë aroma të ndryshme. Zgjidh dhuratën e duhur! Sasia 150 ml.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.