;

Biciklete Elektrike Xiaomi HIMO C26

(0 Vleresime)

89,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete elektrike nga Xiaomi, HIMO C26. Deri ne 100 km distance me bateri(ne varesi te peshes trupore te perdoruesit). Motorr me fuqi 250W, me te cilin mundesohet shpejtesi deri ne 25 km/h. Madhesi e gomave eshte 26 inch. Pajisur gjithashtu edhe me ekran per te treguar shpejtesin e levizjes dhe nivelin e bateris se mbetur.
Sasia
Raporto

Kodi: #65589

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete elektrike nga Xiaomi, HIMO C26. Deri ne 100 km distance me bateri(ne varesi te peshes trupore te perdoruesit). Motorr me fuqi 250W, me te cilin mundesohet shpejtesi deri ne 25 km/h. Madhesi e gomave eshte 26 inch. Pajisur gjithashtu edhe me ekran per te treguar shpejtesin e levizjes dhe nivelin e bateris se mbetur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.