;

Asistent ecje

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Një produkt praktik dhe i rëndësishëm për në kopshtet e fëmijëve, por dhe që do t'ju lehtësojë udhëtimet dhe shëtitjet në vendet ku mblidhen shumë njerëz. Kjo cantë në formë elefanti mund të bëhet e preferuara e fëmijëve dhe prindërve sepse: - Ështe bërë nga materiali i butë dhe i qëndrueshëm. - Ka formën e lezetshme të një elefanti të vogël. - E pajisur me një rrip sigurie që mund ta lidhni në çantën e shpinës në mënyrë që mbikqyrja e fëmijëve të jetë më e lehtë. - Rripat e cantes sigurojnë rehati maksimale dhe zhvillim muskular të shëndetshëm të fëmijëve tuaj. - Canta ka një hapje me zinxhir me një hapsirë të mjaftueshme që fëmijët të mbajnë sendet e tyre të domosdoshme, gjithashtu me disa xhepa. - Veshët e elefantit bëjnë tinguj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Një produkt praktik dhe i rëndësishëm për në kopshtet e fëmijëve, por dhe që do t'ju lehtësojë udhëtimet dhe shëtitjet në vendet ku mblidhen shumë njerëz. Kjo cantë në formë elefanti mund të bëhet e preferuara e fëmijëve dhe prindërve sepse: - Ështe bërë nga materiali i butë dhe i qëndrueshëm. - Ka formën e lezetshme të një elefanti të vogël. - E pajisur me një rrip sigurie që mund ta lidhni në çantën e shpinës në mënyrë që mbikqyrja e fëmijëve të jetë më e lehtë. - Rripat e cantes sigurojnë rehati maksimale dhe zhvillim muskular të shëndetshëm të fëmijëve tuaj. - Canta ka një hapje me zinxhir me një hapsirë të mjaftueshme që fëmijët të mbajnë sendet e tyre të domosdoshme, gjithashtu me disa xhepa. - Veshët e elefantit bëjnë tinguj.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.