;

Bimet

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Bimët janë pjesë e jetës së fëmijëve. Ato gjenden në ballkonin e shtëpisë, në parkun ku luajnë, në ushqimin dhe veshjet e tyre. Është shumë vështirë të ketë ndonjë vend pa bimë që i mbjellin njerëzit ose që mbijnë vetë. Bimët na japin jetë, na sigurojnë oksigjenin që na nevojitet për të marrë frymë. Nga to përfitojmë gjithashtu ushqime, veshje, barna, letër… Kategoria: 3-5 vjeç
Sasia
Raporto

Kodi: #61018

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Bimët janë pjesë e jetës së fëmijëve. Ato gjenden në ballkonin e shtëpisë, në parkun ku luajnë, në ushqimin dhe veshjet e tyre. Është shumë vështirë të ketë ndonjë vend pa bimë që i mbjellin njerëzit ose që mbijnë vetë. Bimët na japin jetë, na sigurojnë oksigjenin që na nevojitet për të marrë frymë. Nga to përfitojmë gjithashtu ushqime, veshje, barna, letër… Kategoria: 3-5 vjeç

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.