;

Bemat e Estes dhe Kokose: Nje vit me shume

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Me një pendë mjaft të përshtatshme për fëmijët, me një sens të hollë humori, tregimet e shkurtra (aq sa fëmijëve të mos u soset durimi) janë të pasura me mesazhe edukuese, dhe me ngjarje tërheqëse nga jeta e përditshme. Libri është për fëmijët mbi tetë vjeç. Kategoria: 9-12 vjeç
Sasia
Raporto

Kodi: #61016

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Me një pendë mjaft të përshtatshme për fëmijët, me një sens të hollë humori, tregimet e shkurtra (aq sa fëmijëve të mos u soset durimi) janë të pasura me mesazhe edukuese, dhe me ngjarje tërheqëse nga jeta e përditshme. Libri është për fëmijët mbi tetë vjeç. Kategoria: 9-12 vjeç

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.