;

Bebja… jo ndonje gje e madhe

(0 Vleresime)

420 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Lola ishte shumë e gëzuar që po përgatiste festën e ditëlindjes së mamit. Vetëm se Romana, motra e vogël, vendosi të vinte në jetë tamam këtë ditë. Të gjitha planet u përmbysën dhe Lola u zemërua shumë me këtë bebe që i prishi ditën dhe “i mori mamin”… Kategoria: 9-12 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #61013

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Lola ishte shumë e gëzuar që po përgatiste festën e ditëlindjes së mamit. Vetëm se Romana, motra e vogël, vendosi të vinte në jetë tamam këtë ditë. Të gjitha planet u përmbysën dhe Lola u zemërua shumë me këtë bebe që i prishi ditën dhe “i mori mamin”… Kategoria: 9-12 vjeç.

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.