;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues ambienti AREON Fresco X. Mund ta perdorni ne makine apo ne shtepi. Vendoset ne pasqyre ose ne cdo vend tjeter te pershtatshem. I disponueshem ne aroma te ndryshme. Dizajn shume i bukur. Zgjat deri ne 50 dite.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues ambienti AREON Fresco X. Mund ta perdorni ne makine apo ne shtepi. Vendoset ne pasqyre ose ne cdo vend tjeter te pershtatshem. I disponueshem ne aroma te ndryshme. Dizajn shume i bukur. Zgjat deri ne 50 dite.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.