;

Bluze per djem

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze sportive per djem te vegjel "Adidas". Material 100% pambuk, shume i rehatshem. Bluzat vijne ne ngjyre te zeze, blu, te verdhe, vishnje, te bardhe dhe te kuqe. Per moshat:10-15 vjec
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze sportive per djem te vegjel "Adidas". Material 100% pambuk, shume i rehatshem. Bluzat vijne ne ngjyre te zeze, blu, te verdhe, vishnje, te bardhe dhe te kuqe. Per moshat:10-15 vjec

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.